«Shelter Fest»: організатори повідомляють про зміну головної локації фестивалю

30 липня 2022 року у Львові відбудеться благодійний «Shelter Festival», який організовує Благодійна організація «Українська Студентська Ліга» за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради.

Організатори фестивалю інформують, що головною локацією заходу стане Парк ім. Івана Франка, яка включатиме головну сцену, алею громадських організацій, алею брендів,  фудкорт, простір для дітей, лаунжі та місця для брендів, працюючих у сфері краси.

Назва заходу пов’язана з місією Львова прихистити тих, хто шукає захисту.  А головна ідея Shelter Festival полягає у тому, щоб створити комфортне місце для людей різних вікових категорій, де вони відчують атмосферу легендарного міста і почуватимуть себе у безпеці, де кожен знайде локацію до душі, отримає можливість хоча б на годину відволіктися, знайти однодумців і корисно провести час.

80% зібраних на фестивалі коштів скерують на гуманітарну допомогу для військових на фронті, а 20% зібраних коштів – для Центру підготовки операторів БПЛА «Крук».

Shelter Festival – це також культурне укриття, оскільки, крім розваг на кшталт стендапу, відвідувачів чекають лекції на актуальні теми медіаграмотності та психології. Основна локація – Парк Івана Франка. Ведучий події – Олег Пригода. Повний перелік локацій та детальнішу інформацію можна знайти у інстаграмі на сторінці заходу -  @shelter.fest