Щодоби до України прибувають близько 40 тисяч наших співвітчизників. Найчастіше додому повертаються саме через пункти пропуску на Львівщині

Від початку повномасштабного вторгнення російських військ, українські прикордонники оформили понад 7,4 мільйона осіб, які перетнули кордон в обох напрямках.

Більшість з них – 6,5 мільйона – прослідували через пункти пропуску, які розташовані на кордонах з країнами ЄС та Молдовою (у межах Чернівецької області).

А щодоби до України прибувають близько 40 тисяч наших співвітчизників. Про це повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

На виїзд з країни загалом прослідували більш як 4,8 мільйона осіб, з них 4,2 мільйона – через західні рубежі України. Більшість з тих, хто виїздив, є громадянами України.

На в’їзд в Україну загалом оформили понад 2,2 мільйона українців. Майже усі вони повернулися до України через пункти пропуску на Львівщині, Волині, Закарпатті та Буковині.

Протягом трьох місяців повномасштабної війни, кордон з Республікою Польща перетнули: на в’їзд - 1450000 осіб, на виїзд - 2790000 (серед них громадяни України: на в’їзд - 1320000 людей, виїзд - 2600000 людей).

З 10 травня прикордонники фіксують перевагу в‘їзду наших співгромадян в Україну над виїздом.

Також, з початку війни прикордонники оформили більше 38,5 тис. транспортних засобів з гуманітарною допомогою.

Переглядів: 0