Щоб уникнути проблем з реєстрацією податкових накладних в аграрному секторі для СФГ проведуть навчання

Сьогодні департамент агропромислового розвитку спільно з представниками Головного управління ДПС у Львівській області провели навчальний семінар для суб’єктів господарювання в сільському господарстві з питань адміністрування ПДВ під головуванням заступника голови Львівської обласної військової адміністрації Юрія Бучка.

«З 27 травня відкрилась реєстрація податкових накладних. І система працює у довоєнному режимі. Сьогодні робота Державної податкової служби спрямована на те, аби повною мірою забезпечити реєстрацію податкових накладних відповідно до вимог законодавства. З іншого боку аграрний бізнес має забезпечити прозору діяльність та в умовах воєнного часу не допускати будь-яких ухилянь від сплати податків» - зазначив Юрій Бучко.

Учасникам семінару пояснили причини зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному державному реєстрі податкових накладних та вказали на основні помилки, яких припускають сільськогосподарські товаровиробники при поданні таблиць даних.

«Однією з причин зупинення реєстрації податкових накладних це відсутність документів, які підтверджують господарську операцію. Для того, щоб не зупиняли реєстрацію необхідно подавати  таблиці даних та пояснення до неї», - зазначила начальниця відділу роботи з ризиками Головного управління ДПС у Львівській області Надія Олійник.

Щоб уникнути проблем із зупинкою реєстрації податкових накладних та підвищити обізнаність сімейних фермерських господарств  ініційовано проведення навчання для СФГ, які зареєстровані, як фізична особа-підприємець.