Ще понад пів сотні українців евакуювались на Львівщину: із головного за добу

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головні події, якими «жила» область минулу добу.

Як він зазначив, загроз ракетних ударів не виникало.

Окрім того, евакуаційними потягами у нашу область прибули ще 66 людей.

До Перемишля зі Львівщини вирушила 1421 особа.

У фоє Народного дому Самбора презентували експозицію військових трофеїв з фотозоною, виставку світлин із зони бойових дій, а також крафтові вироби, сувеніри та великодні подарунки. Усі зібрані кошти спрямують на потреби наших воїнів. Відкрили виставку з ініціативи Координаційного центру допомоги армії Самбора та за участі Самбірського професійного ліцею. Оглянути можна до Великодніх свят.

Учні та викладачі Бродівської школи естетичного виховання провели благодійний концерт та зібрали для ЗСУ понад 12 тисяч гривень.

У Дрогобич завітала делегація з Польщі на чолі з депутатом Краківської міської ради Лукашем Вантухом. Гості привезли та роздали 100 продуктових пасхальних наборів для української, польської та єврейської громад.

У Мостиськах віряни Римо-католицької церкви провели традиційну Резурекційну Процесію. Молились за спокій та мир на нашій землі.