Ще два автомобілі швидкої допомоги відправили на фронт в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи»

Їх відремонтували та обладнали благодійники, щоб передати захисникам, які боронять Харківщину.

Сьогодні, 28 листопада, в межах ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи» воїнам у Харків передали дві машини швидкої допомоги.

«Львівська обласна військова адміністрація стала майданчиком, де постійно роблять хороші справи. Дякую усім, хто допомагає реалізовувати ініціативу, займається оснащенням та передачею автомобілів. Вже 65 машин екстреної медичної допомоги відправили через Львівську область на фронт. Тільки разом ми можемо робити такі важливі справи! Тільки разом ми зможемо перемогти!», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Автомобілі відремонтував благодійний фонд сім‘ї Доскіч. За словами мецената Юрія Доскіча, всього планують відремонтувати сім «швидких».

«Ми вирішили підтримати ініціативу Максима Козицького «1000 автомобілів свободи» та відремонтувати для наших захисників сім автомобілів швидкої допомоги, два з них – броньовані.Проводимо капітальний ремонт, заміну двигунів і купуємо все необхідне: обладнання та інвентар. Зараз процес триває, раді, що перші 2 машини вирушають на Харківщину», – підкреслив він.

Передачею машин на Харківщину займається військовослужбовець Роман Мерзлікін. Він зазначає, що потреба в автомобілях на передовій є дуже великою.

«Завдяки підтримці наших львівських друзів ми вже отримали декілька автомобілів. Наприклад, місяць тому відправили хлопцям і дівчатам три джипи. Вони вже допомагають виконувати бойові завдання. Зараз автівок дуже потребують, вони виходять з ладу, постійно перебувають під обстрілами. Тому ці дві «швидкі» точно стануть у нагоді на фронті», – наголосив Роман Мерзлікін.

Керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько детальніше розповів про передачу «швидких» зі Львівщини.

«З початку повномасштабного вторгнення ми перевозили та оснащували автомобілі. Станом на сьогодні з балансу центру виділили 65 автомобілів, деякі з них старого зразка – ВАЗИ, газелі, 10 – нового зразка. Автомобілі, які ми передали сьогодні, це автомобілі класу B. Вони повністю оснащені обладнанням для надання реанімаційної підтримки. Пріоритет центру — забезпечення ЗСУ всім необхідним, тому кожен з нас на своєму місці робить максимально багато», – зазначив Андрій Васько.

Читайте також: Генератори, пічки, теплий одяг: воїни 24-ї ОМБр отримали допомогу з Львівщини. 

Переглядів: 0