Ще 17 автомобілів вирушать зі Львівщини до українських захисників на передовій

Автомобілі відправлять в межах ініціативи Максима Козицького «1000 автомобілів свободи».

Сьогодні, 5 вересня, у Львові біля Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного відбулася передача 17 автомобілів, які вирушать на передову. Усіх їх передадуть в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи».

Організатором цієї передачі авто виступив Міжнародний штаб допомоги українцям, а його представники у вівторок поїдуть вже у 6-ту гуманітарну місію на Схід та особисто передадуть ключі від машин військовим. Автівки передадуть декільком військовим частинам, а також львівським прикордонникам, які захищають Україну в Донецькій області.

«У перші дні акції ми передавали по декілька авто на передову, а зараз такі партії налічують десятки транспортних засобів. До ініціативи начальника ЛОВА долучилося багато громадських організацій, волонтерів та відповідального бізнесу, які усвідомлюють важливість підтримки воїнів на передовій. Усі автомобілі укомплектовані найнеобхіднішим: бронежилетами, касками, засобами гігієни та продуктами харчування. Ця акція об'єднала усю Львівщину задля перемоги над ворогом», – сказав заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Всі автомобілі заповнені продуктовими наборами від Міжнародного штабу допомоги українцям, аптечками від Львівської обласної військової адміністрації, бронежилетами від Львівського оборонного кластера та іншим гуманітарним вантажем від Business Woman PRO Canada й партнерів.

Партнерами цієї передачі стали: Фонд Форпост УА, БФ «КОЛО», Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти, Західне регіональне управління державної прикордонної служби, ГО «Добро. Дій», компанія «М’ясоТоп», Business Woman PRO Canada й ін.

Нагадаємо, ініціатива стартувала від початку повномасштабного російського вторгнення задля підтримки української армії. До акції «1000 автомобілів свободи» вже долучились десятки волонтерів, меценатів, державних структур та просто небайдужих українців.