Ще 12 укоплектованих автомобілів із тисячі передали українським захисникам на передову

12  автомобілів, а також запас аптечок, турнікети, бронежилети та продуктові набори передали сьогодні українським військовим.

Передача відбулася в межах проєкту «1000 автомобілів свободи», який реалізовують з ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького.

«Ми  віримо, що передаючи ці автомобілі нашим воїнам,  над нами тут буде мирне небо. Дякую усім партнерам, благодійним громадським організаціям, активним спонсорам за те, що ми об’єдналися і робимо важливу справу.  Загалом в  межах «1000 автомобілів свободи»   передали на передові позиції 202 автомобілі, двохсотий придбав Інститут культури України», - сказав заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Партнерами проєкту є Міжнародний штаб допомоги українцям, Львівський оборонний кластер, ГО «ДоброДій», низка приватних спонсорів та оганізацій.

Серед цих автомобілів є «швидкі» від Асоціації українців у Люксембурзі , а також спеціалізований бус для евакуації осіб з інвалідністю від компанії «Захід Вест Ойл».

«Автомобілі вирушать до військових частин  по цілій лінії фронту, це Донецька, Харківська область та у Дніпро. Для евакуації ми дуже довго шукали автомобіль  і маємо маленьку перемогу, що зараз його передаємо.  Ця машина обладнана  спеціально під місця для інвалідних візків, а також сидіння, які дозволяють людям лягати на підлогу у випадку обстріл. Окрім цього, вона у хорошому технічному стані, а це теж важливо, щоб швидко і безпечно їхати», - зазначила керівник Міжнародного штабу допомоги українцям Анна Крисюк.

Завтра відбудеться п’ята гуманітарна місія і ці всі машини вирушать до військових.  Кожен автомобіль пройшов техогляд.

«Коли ми тільки розпочинали наш проєкт,  я казав, що наша перемога складається з мільйона кроків усіх українців. Станом на сьогодні ми зробили 200 кроків, передавши ці автомобілі для українських воїнів. Кожна автівка укомплектованою п'ятьма бронежилетами, а загалом ми передали уже понад 1000 бронежилетів. Нам усім потрібно працювати надалі та об'єднуватися ще дужче для пришвидшення нашої спільної перемоги над ворогом», - зазначив керівник Львівського оборонного кластеру Максим Плєхов.