Ще 10 громадам Львівщини передали нові «школярики»

Шкільні автобуси закупили за рахунок співфінансування освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та коштів територіальних громад.

Сьогодні, 19 грудня, очільник Львівської ОВА передав представникам 10 ТГ ключі та документи на автобуси «Школярик». Загалом Львівська область закупила 126 автобусів.

Проте, через постійні атаки ворога та ускладнені умови роботи, до кінця року Львівщина отримає 80 транспортних засобів. Ще 46 передадуть у першому кварталі 2023 року.

«Символічно, що в День святого Миколая ми маємо можливість потішити голів ТГ, а вони, зі свого боку, дітей. Сьогодні громади отримають 10 автобусів, до кінця року – ще 24. 7 – спеціалізованих та 17 звичайних. В цей важкий час, навіть без світла, у Черкасах виготовляють транспортні засоби, щоб діти могли комфортно доїжджати до навчальних закладів. Сподіваюсь, що в першому кварталі наступного року, нам вдасться реалізувати цей контракт, а в наступному – повністю закрити потребу Львівської області у шкільних автобусах», – наголосив Максим Козицький.

Нагадаємо, що частину старих автобусів громади віддали на потреби ЗСУ, ще частина потребує заміни через тривалий термін експлуатації. Нові «школярики» виготовляє український виробник, використовуючи максимум українських деталей.

Цього разу «школярики» передали Городоцькій, Бродівській, Старосамбірській, Боринській, Бісковицькій, Стрийській, Славській, Солонківській, Судововишнянській та Шегинівській громадам.

До слова, попередню партію шкільних автобусів отримали три громади, а також  НРЦ «Левеня», якому передали 1 спеціалізований транспортний засіб для перевезення дітей з інвалідністю.