Шановні співробітники Національної поліції Яворівського району!

Сьогодні поліцейський – це людина, яка не лише пов’язала своє життя з надзвичайно відповідальною та ризикованою справою – захищати життя, здоров’я, права і свободи громадян України, протидіяти злочинності, боротися із правопорушеннями, забезпечувати громадську безпеку та порядок, а й головне – вселяти в людей віру в успішність побудови правоохоронного органу європейського зразка.

Формування Національної поліції є втіленням у життя однієї з наймасштабніших реформ у нашій державі. В основі цієї реформи – модель переходу від каральної до сервісної функції діяльності правоохоронних органів.

Вже пройдено кілька етапів цього непростого процесу, але попереду ще дуже багато змін, наполегливої праці та нового досвіду, що сприятимуть, ми переконані кінцевому результату – заслуженій довірі людей до працівників поліції.

В цей день бажаємо й надалі вірою і правдою служили народу України та забезпечували ефективну реалізацію державної політики у галузі законності та правопорядку. Міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму та наснаги, нових професійних звершень в ім’я подальшої розбудови України.

Голова                                                                            Голова

Яворівської районної                                            Яворівської районної

державної адміністрації                                   ради

Орест Хлян                                                                Володимир Сичак

Переглядів: 410