Шановні освітяни!

Прийміть  найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника освіти.

Цієї щедрої і по-особливому золотої осінньої пори зустрічають своє професійне свято працівники освіти. Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, допомагає озирнутися навколо і побачити колег – талановитих, працьовитих і доброзичливих, які наповнюють життя своїх учнів великими та малими перемогами Яворівського краю

Своєю наполегливою працею, професіоналізмом, самовідданістю Ви сприяєте розвитку та освіченості молодого покоління демократичної України. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Тож нехай щедрою до Вас, дорогі колеги, буде життєва нива, хай рясно вродить благополуччям у Ваших родинах, здоровۥям та матеріальним достатком, творчим натхненням та шаною від людей. Нехай енергія вдячності і добра, спрямована на дітей, акумулюється у Ваших душах, щоб Вам вистачило міцності і духу, сердечного тепла, мудрості на добрі починання.

З повагою

Голова                                                                                 Голова

Яворівської районної                                                       Яворівської районної

державної адміністрації                                                   ради

 

Орест Хлян                                                                   Володимир Сичак

Переглядів: 338