Шановні освітяни!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

В усі часи професія Вчителя заслуговувала на високу повагу, а в наші дні - особливо. Адже Ви не просто навчаєте українській мові та історії, математиці та географії. Сьогодні на Вас покладена велика відповідальність за формування в дітей та юнацтва почуття патріотизму та відповідальності, саме Ви зараз даєте нам впевненість у тому, що наступне покоління виросте освіченим, сильним, сміливим, з почуттям любові до України та відповідальності за свої дії.

Шановні вчителі та викладачі - від дитячих садків до університетів – прийміть наші найсвітліші вітання до цього свята! Ви продовжуєте навчати своїх вихованців, формуєте нових професіоналів. Ви впевнено вибрали свій шлях – український та європейський.

Бажаємо, щоб зміни у Вашому житті ставались тільки на краще. Щиро зичимо Вам, Вашим сім’ям здоров’я та злагоди, миру та спокою. Нехай в серці кожного з Вас завжди буде стільки любові, розуміння та доброти, щоб вистачило навчити не тільки яворівчан – весь світ – бути справжніми патріотами своєї країни та своєї справи!

Щиро дякую за Вашу працю! Зі святом Вас!

Переглядів: 257