Шановні матері!

Рід людський, наше життя і все найшанованіше на землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

Українці з давніх-давен возвеличують матір, котра завжди була берегинею роду та хранителькою домашнього вогнища. Відтак щороку у травні Україна відзначає свято, що постало з безмежної любові та поваги до тих, хто дав нам життя, – День матері.

Сьогодні, у складні часи військової агресії, це свято набуває особливого змісту. Україна завжди була для її синів та дочок – матір’ю, землею, від котрої черпали сили до боротьби й наснагу до звершень.   Нині ж Україна-мати, як багато жінок, – у глибокій тривозі, бо материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога.

Низький вам доземний уклін, шановні матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Нехай щирістю та добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпеливість та відданість. Здоров’я вам, наші неньки, спокою – у домівки й Божого благословення – у родини. Україні-матері – мирного неба й подальшого розквіту!

 

З повагою

Голова                                                                            Голова

Яворівської районної                                                    Яворівської районної

державної адміністрації                                                ради

Орест Хлян                                                                Володимир    Сичак

Переглядів: 269