Середня вартість 1 га приватної сільськогосподарської землі на Львівщині – майже 460 тисяч

Йдеться про приватні землі з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва тощо.

На Львівщині середня вартість гектару с/г землі на Львівщині становить 458,9 тис грн.

Приватні сільськогосподарські землі для ведення особистого селянського господарства, садівництва ніколи не знаходились під мораторієм, тому продавались як будь-яка приватна власність і до відкриття ринку землі.

З 1 липня 2021 року на теренах Львівщини уклали 3031 правочинів з купівлі-продажу приватних сільськогосподарських земель на площу 2,79 тис. га.

«Що стосується саме колишніх підмораторних земель, то в області з 1 липня попереднього року продано 996 паїв, загальною площею 1,29 тис. га, з них з моменту повномасштабної війни - понад 541 га. При чому середня вартість 1 гектару паю становить 70,32 тис грн – найвищий після Київщини показник по Україні», – зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Регіони з найактивнішим ринком землі під час війни (за кількістю угод та площею паїв щодо яких зареєстровані правочини купівлі-продажу): Харківщина (26,25 тис. га), Дніпропетровщина (15,14 тис. га) та Херсонщина (14,42 тис. га).

Переглядів: 0