Серед переможців сьомої хвилі програми «Власна справа» – 33 заявники із Львівщини

Львівщина серед лідерів за кількістю затверджених заяв в межах 7-го етапу.

Державний центр зайнятості підбив підсумки сьомої хвилі програми «Власна справа». Її реалізовують в межах урядової ініціативи «єРобота», спрямована вона на відкриття або розвиток підприємницької діяльності.

Так, Львівщина посіла друге місце після Київської області за кількістю затверджених заяв в межах 7-го етапу.  Серед переможців сьомої хвилі програми «Власна справа» – 33 заявники із Львівщини

«Надання мікрогрантів на старт і розвиток бізнесу – одна з програм, що впроваджується в межах урядового проєкту «єРобота». За її результатами від липня і до сьогодні, тобто впродовж семи періодів розгляду заяв, Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання 36,3 млн грн 156 претендентам, документи котрих розглядала комісія Львівського ОЦЗ. Таким чином фінансову підтримку держави у розмірі до 250 тис грн на організацію або розширення підприємницької діяльності нададуть 43 заявникам, котрі тільки мають намір відкрити власну справу, 91 фізичній особі-підприємцю і 22 юридичним особам», - розповів керівник Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачі мікрогрантів планують створити 361 нове робоче місце у різних сферах економіки. Найбільше – у переробній промисловості, оптовій або роздрібній торгівлі, на підприємствах з ремонту автотранспортних засобів, а також у закладах з тимчасового розміщування та організації харчування.

Станом на сьогодні на Львівщині 41 учасник програми «Власна справа» вже отримав кошти на загальну суму 9,4 млн грн.

Подати заяву для участі у програмі «Власна справа» можна через портал «Дія». Консультаційну підтримку надають у підрозділах Львівського ОЦЗ та у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ (графік – за посиланням).

Переглядів: 0