Сектор з питань підтримки експорту оголошує набір анкет-профілів підприємств до каталогу «Експортний потенціал Львівщини»

Каталог «Експортний потенціал Львівщини» - промоційне видання, основною метою якого є розширення географії бізнесу, пошук клієнтів та замовників, а також забезпечення укладання нових експортних контрактів.

Сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОВА оголошує набір анкет-профілів підприємств до каталогу «Експортний потенціал Львівщини».

«Після презентації друкованої версії каталогу «Експортний потенціал Львівщини» на початку цього року до нас почало надходити ще більше запитів від підприємців-експортерів області. Це пов’язано з швидкою переорієнтацією підприємств назовні, які довгий час лише здійснювали реалізацію товарів на внутрішньому ринку. Важливим фактором стимуляції підприємств до експорту стало запровадження лібералізації торгівлі між Україною та Європейським Союзом, приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту та ряду інших політичних сприянь на політичному та державному рівнях», - зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Каталог «Експортний потенціал Львівщини» - промоційне видання, основною метою якого є розширення географії бізнесу,  пошук клієнтів та замовників, а також забезпечення укладання нових експортних контрактів.

«Сьогодні для нашого бізнесу як ніколи важливо завойовувати зовнішні ринки збуту, презентувати якість та конкурентоздатність своїх товарів чи послуг. Ми також бачимо як релоковані підприємці теж роблять фокус виходу назовні. Цьогоріч наша команда Сектору з питань підтримки експорту розробила зручну форму, де кожен експортер нашої області може заповнити анкету-профіль про своє підприємство», - додала керівниця Сектору з питань підтримки експорту директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Вероніка Бурда.

Анкета-заявка доступна за посиланням.

Каталог «Експортний потенціал Львівщини» це:

 • двомовне видання (українська та англійська мови);
 • інформація промоційного характеру міжнародного рівня;
 • презентація інформації про експортні підприємства Львівщини з метою залучення іноземних партнерів та розширення географії збуту товарів.

Презентація та розповсюдження каталогу «Експортний потенціал Львівщини» відбувається через:

 • дипломатичні представництва;
 • провідні бізнес-асоціації та спільноти;
 • інституції іноземних держав;
 • міжнародні економічні форуми;
 • ярмарки;
 • виставки.

При заповненні форми підприємствам потрібно звернути увагу на те, що:

 • форма для оновлення каталогу «Експортний потенціал Львівщини» є актуальною як для підприємств, що хочуть вперше розмістити інформацію про свою діяльність на сторінках каталогу, так і для підприємств, які вже розміщені в каталозі та можуть оновити актуальну інформацію;
 • інформацію про підприємство потрібно надати українською та англійською мовами;
 • окрім загальних питань, контактів та загального опису про підприємства необхідно також заповнити інформацію про: кількість працівників на підприємстві, річний оборот, конкурентні переваги підприємства, виробничі потужності, наявність сертифікатів;
 • в каталозі можуть бути розміщені лише ті підприємства, які зареєстровані на території Львівської області;
 • розміщення інформації про підприємство в каталозі «Експортний потенціал Львівщини» відбувається на безоплатній основі.

Ознайомитись із поточною онлайн-версією каталогу «Експортний потенціал Львівщини» можна за посиланням.

У разі виникнення додаткових питань можна звертатись  у Сектор з питань підтримки експорту Департаменту економічної політики на пошту: exportservice.loda@gmail.com.

Контактний телефон: +380 (68) 143 04 42.

Переглядів: 3