СБУ завершила безпекові заходи на території об’єктів УПЦ (МП) у Львівській області

Співробітники СБУ проводили контррозвідувальні заходи у храмах УПЦ (МП) Львівщини.

Зокрема, у Львівській єпархії Української православної церкви, Свято-Троїцькому храмі у Львові, притулку для знедолених у Дрогобичі, церкві Покрову Пресвятої Богородиці у Бориславі та у храмі преподобного Амфілохія Почаївського у Мостиськах.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, на території Львівської єпархії УПЦ (МП) виявили антиукраїнську літературу російського видавництва, яка нівелює духовне значення української церкви та пропагує міжконфесійну ворожнечу.

«В робочих кабінетах та особистих речах отців єпархії – фото документа щодо сприяння мобілізації російських громадян – «об обеспечении взаимодействия с военными комиссариатами рф»; скрін переписки з звинуваченням натівців у війні в Україні; паспорт громадянина України, який фізично вже кілька років не перебуває на території єпархії (його доля невідома) і його розписки щодо повернення боргових зобов’язань.

Всі вилучені матеріали скерували на експертизу.

Дякую за проведену роботу співробітникам Управління СБ України у Львівській області, Національної Поліції та Нацгвардії. Те, що ви робите – питання національної безпеки», - зазначив очільник Львівщини.

Переглядів: 0