СБУ нагадує про заборону використання безпілотників на території області

Управління СБУ у Львівській області нагадує про заборону проведення польотів БПЛА та легких літаків над Львовом та Львівською областю.

В СБУ попереджають, всі не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога з усіма витікаючими наслідками. За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності згідно зі статтями Кримінального кодексу України.

Також, звертають увагу батьків на необхідність в проведенні відповідних роз’яснювальних бесід з дітьми про заборону використання цивільних БПЛА (дронів) у воєнний час.

«Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, в розмірі від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», - зазначають в управлінні СБУ у Львівській області.

Переглядів: 2