Санкарі Львівщини за вихідні вибороли медалі двох міжнародних змагань

Вихованці кількох спортивних закладів Львівської області змагались у Латвії та Австрії.

Одразу кілька медалей за вихідні вибороли санкарі Львівщини на міжнародних змаганнях, що відбулись цими вихідними у Латвії та Австрії. У складі національної збірної Львівщину змагались вихованці обласних спортивних закладів: Львівської школи вищої спортивної майстерності та фахового коледжу спорту.

Срібним призером етапу Кубка націй став Антон Дукач. Це вже друга медаль спортсмена у цьому році. Раніше він виборов бронзу на іншому етапі Кубку націй.

Бронзовими призерами Кубка націй у двомісних санях стали львів‘янин Ростислав Левкович та тернополянин Ігор Гой.

Також у Латвії відбувся чемпіонат Європи з санного спорту. У командній естафеті представникам Львівщини Олені Стецьків та Ростиславу Левковичу та спортсменам Тернопільщини Ігорю Гою та Андрію Мандзію вдалось фінішувати четвертими.

А на чемпіонаті світу серед юніорів в Австрії вихованці Львівського фахового коледжу спорту Даниїл Марціновський, Вадим Микиєвич та Богдан Бабура спільно з Юліанною Туницькою з Кременця стали віце-чемпіонами командних змагань.

До слова, Юліанна Туницька виборола для України золото індивідуальних змагань. Це історична медаль для українського санного спорту.

Переглядів: 0