Самбірський ліцей ім. А. Чайковського виграв ґрант 2000 євро у конкурсі соціального шкільного підприємництва

Наприкінці грудня відбулося оголошення переможців першої всеукраїнської премії для соціальних шкільних підприємств #StudBizAward.

Серед 29 таких підприємств в Україні - проєкт Самбірського ліцею імені Андрія Чайковського «MakeMood» та САФЛОР (Ірпінський академічний ліцей НУБіП Ірпінської міської ради) визнані кращими.

Про це повідомили у Самбірській міській раді.

Із загального призового фонду, який становить 8000 євро, переможці отримали по 2000 євро у вигляді ґранту для сприяння розвитку бізнес-ініціатив.

За рік ліцеїсти продали свічок на суму понад 13 тисяч гривень. Більшу частину коштів спрямували на підтримку ЗСУ, решту – на адресну допомогу потребуючим. Вироби, створені дитячими руками, знають не лише в Україні. Волонтери з Естонії захоплювалися продукцією ліцеїстів. А воїни ЗСУ надсилають подячні листи юним підприємцям за окопні свічки, які зігрівають їх на передовій – зазначають у Самбірській міській раді.

Отриманий ґрант від #StudBizAward за словами кураторки проєкту Алли Хомик спрямують на облаштування майстерні, закупівлю мультимедії та популяризації ідеї соціального шкільного підприємництва серед інших закладів міста.

Премія #StudBizAward створена для розвитку сектору соціального шкільного підприємництва в Україні у межах проєкту «Social Student Companies to Activate The Youth», який реалізується ГО «School of ME» у партнерстві з дитячим фондом Німеччини «ChildFund Deutschland e.V.» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Переглядів: 0