«Русскій воєнний корабль… ВСЬО!» – нову марку урочисто погасили у Львові

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький відвідав захід та був щиро вражений кількістю охочих придбати нову марку.

«Я такого ажіотажу ще не бачив! Мені дуже приємно, що такі великі черги вибудовуються саме за українською маркою. На ній зображений український воїн, який перемагає ворога. Дякую «Укрпошті» за такий сплеск патріотизму і за усю непросту роботу, яку роблять усі працівники нашого поштового оператора. Адже, саме ви здійснюєте адресну доставку пенсій на ті території, де жодна інша організація цього б не зробила! Кожен з нас повинен робити те, що може на своєму місці. А захисникам України – слава та подяка!», – наголосив очільник області.

Як виникла ідея створення марки та скільки часу знадобилося, аби вона побачила світ? Автор  роботи Борис Грох розкрив цікаві деталі свого задуму.

«До початку повномасштабного вторгнення військ рф, я планував малювати лише традиційний матеріал як і кожен художник. Але війна змінила усі ці плани. Мені дуже приємно бути частиною підтримки, яку я даю Україні. Бути автором цієї марки є для мене честю, і я радий, що саме так і сталося. Над створенням марки я працював упродовж трьох днів, а саму марку намалював за п'ять годин, постійно відволікаючись від новин, через які було важко сконцентруватися», – зазначив автор марки.

Як повідомили у пресслужбі Укрпошти, марка вийде накладом 5 млн примірників. Нова марка традиційно вийде у двох номіналах: «Русскій воєнний корабль… ВСЬО! Смерть ворогам!» F для відправлень по Україні та «Русскій воєнний корабль… ВСЬО! Слава нації!» W для міжнародних відправлень. Вартість аркуша (3 марки та 3 купони) 69 грн та $4,5 відповідно.

Придбати марку можна буде у більш ніж 1500 відділеннях Укрпошти, включно з райцентрами. Аби уникнути спекуляцій, на продаж марок введено ліміт: один покупець зможе придбати тільки 2 блоки по 3 марки будь-якого номіналу. Також кожен охочий в Україні та у світі зможе зробити  онлайн-замовлення. Марки та мерч буде представлений на п’яти онлайн-майданчиках, зокрема міжнародних. Окрім марки, з актуальним положенням корабля, для замовлень онлайн будуть доступні конверти першого дня, футболки, світшоти та магніти.

Також на всіх онлайн-майданчиках буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії та тих, хто постраждав від воєнних дій.