«Руки для мами»: у престижній німецькій галереї вперше за 60 років експонували українське мистецтво

Неймовірні твори українського мистецтва можна побачити в одній з найкращих галерей / аукціонних домів Німеччини - Foundation Starke / Gallery Michael Janssen. В експозиції представили 41 роботу українських митців.

Українська виставка триватиме місяць, під час якої заплановано ряд подій та зустрічей, щоб максимально розповісти й популяризувати українське мистецтво у німецькомовному середовищі.

Перед початком благодійного арт-проєкту, представники Львівської ОВА мали нагоду зустрітися та поспілкуватися з Алісою Подоляк, аташе з питань культури Посольства України в Берліні та з Олексієм Антонюком, радником-посланником з торговельно-економічних питань Посольства України в Німеччині.

Під час зустрічі сторони обговорили: питання майбутньої співпраці, можливості відновлення дружніх та партнерських відносин з регіоном-партнером – Тюрингія, а також створення мистецьких резиденцій у Німеччині в майбутньому.

Додамо, що виставку-аукціон може відвідати кожен охочий впродовж місяця – до 3 липня 2022 року. В цій галереї за 60 років українське мистецтво було представлено вперше.

"Усіх охочих, які проживають або тимчасово перебувають у Берліні, запрошують долучитися до доброї справи, адже отримані кошти з продажу творів мистецтва підуть на протезування жінок, які потерпіли під час обстрілів у війні", - зазначили в департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОВА.

Переглядів: 1