Рукави для тимчасового зберігання зерна отримають 47 агровиробників Львівщини

У межах першого етапу програми ФОА 47 агровиробників Львівщини отримають гуманітарну допомогу у вигляді засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн в кількості 613 штук.

Перелік отримувачів можна переглянути за посиланням.

Інформацію про погоджену заявку, кількість рукавів та адресу складу для отримання допомоги можна знайти в особистому кабінеті агровиробника  у ДАР в розділі «Повідомлення» або розділі «Мої заявки» (кнопка «Переглянути»).

Для отримання допомоги представник агровиробника має мати такі документи:

  • документ, що посвідчує особу (паспорт);
  • наказ про призначення на посаду та довіреність на отримання безкоштовної допомоги;
  • роздрукований у двох копіях та заповнений з боку отримувача акт прийому-передачі рукавів на ім’я довіреної особи та згоду на обробку даних (Додаток 1, Акт прийому-передачі та згода).

«Для аграріїв зараз така допомога є дуже важливою підтримкою, завдяки якій буде змога подолати дефіцит зерносховищ. Отримувачі цієї допомоги мають самостійно забрати рукави зі складу, використати їх за цільовим призначенням для зберігання власно вирощеної продукції і повернути у разі невикористання до кінця 2022 року», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Нагадуємо, що заявки на отримання рукавів приймались до 30 жовтня 2022 року. Допомога є безкоштовною. Гаряча лінія ФАО: +38 099 090 7582, +38 068 318 943, UA-feedback@fao.org.

Переглядів: 0