Розмір щомісячних виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей зріс на 14% – Фонд Соцстраху

За підсумками січня-березня 2022 року загальна сума здійснених щомісячних страхових виплат для осіб, які постраждали внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають на них право в разі смерті потерпілого по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області склала 297,7 млн. грн., з яких 249,7 млн. грн. виплачено для потерпілих на виробництвах вугільної галузі. Видатки за цим напрямом зросли на понад 36 млн. грн, або 13,8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомили в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 200 від 05 березня 2022 року з 01 березня 2022 року проведено перерахування сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та особам, які мають право на щомісячні страхові виплати у разі смерті потерпілого, на коефіцієнт 1,14.

У Львівській області  перерахування страхових виплат здійснено 15 604 потерпілим та членам їх сімей, внаслідок чого виплати щомісячних страхових відшкодувань збільшились на 14 %, а загальні обсяги коштів для забезпечення щомісячних виплат зросли на понад 13 500 тисяч грн.

За наслідками проведеного перерахування середній розмір щомісячної страхової виплати потерпілому становить 7 226 грн, а для потерпілого шахтаря понад 8 500 грн.

«На обліку в управлінні перебуває 15 611 осіб та членів їх сімей, які щомісячно отримують від Фонду страхові виплати, з них 11 123 – потерпілі на виробництвах вугільної галузі та члени їх сімей. У разі стійкої втрати працездатності через виробничі причини Фонд здійснює щомісячні страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня втрати працездатності. Виплати фінансуються до повного відновлення працездатності або впродовж усього життя», - повідомили в Управлінні.

Переглядів: 1