Ротарі клуби Польщі та США передали гумдопомогу та подарунки для дітей у закладах інституційного догляду Львівщини

Сьогодні під будівлею Львівської ОВА відбулася передача гуманітарної допомоги від польських та американських благодійників для будинків дитини у Львівській області.

Ротарі клуби Польщі та США передали близько 18 тонн продуктів харчування (сухі сніданки, каші, консерви, консервовані овочі), 1300 пакунків Святого Миколая для малечі з будинків дитини, 1000 спальних мішків та 22 електрогенератори.

«Щиро дякую асоціації Ротарі клубів США та Польщі за ту допомогу, яку ми сьогодні отримали. У понад 30 авто є майже два десятки тонн продуктів харчування, теплих речей та подарунків до Дня святого Миколая. Дітки, позбавлені батьківського піклування, зможуть отримати відчуття Різдва попри усі виклики. Дякую нашим іноземним партнерам за цю ініціативу та сподіваюся на продовження нашої співпраці», — наголосив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Пьотр Янковскі, губернатор дистрикту 2231 Ротарі клубу Польщі, розповів, що загалом таких клубів є 80 по країні і вони налічують майже дві тисячі членів.

«Ми не можемо спокійно сприймати те, що відбувається в Україні, тому дуже хочемо допомогти усім українцям, а насамперед дітям та жінкам. У нас в Польщі ситуація є кардинально іншою, тому ми хочемо подарувати частину тепла наших домівок дітям України, які цього потребують чи не найбільше. Усі члени наших клубів є максимально консолідовані для подальшої допомоги Україні та українцям в боротьбі з ворогом», — наголосив Пьотр Янковскі.

Алекс Рей, член одного з Ротарі клубів США, зазначив, Ротарі клуби з усього світу від початку війни допомагають Україні.

«Наш клуб походить з невеликого містечка, але завдяки співпраці з іншими клубами ми вийшли на наших польських колег, з якими нам вдалося організувати це на значно більшому масштабі. Вперше ми приїхали до України в квітні, щоб зрозуміти, що саме потребують жителі та як саме ми зможемо допомогти. Основною потребою спочатку була їжа, але з часом потреби почали зростати і нашій компанії та друзям вдалося в Нью-Гемпширі забрати кошти, які ми передали нашим колегам з польського Ротарі клубу. Вони своєю чергою закупили все необхідне, яке нам вдалося привезти сьогодні. Ми і надалі продовжуватимемо подібні збори для підтримки дітей України», — додав Алекс Рей.

Сьогодні ж автомобілі доставлять допомогу та подарунки у понад 20  закладів інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області.

Загалом вказану гумдопомогу отримають такі заклади: КЗ ЛОР «Добромильська спеціальна школа І-ІІ ступенів»; КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка»; КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна школа»; КЗ ЛОР «Будинок дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки; КЗ ЛОР «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів «Гармонія»; КЗ ЛОР «Журавненський будинок інтернат підтриманого проживання психоневрологічного типу»; КНП «Стрийська міська дитяча лікарня; КЗ ЛОР «Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю І-ІІІ ступенів «Мала академія мистецтв імені Е.Миська; КЗ ЛОР «Нагуєвицька СЗОШІ І-ІІ; Притулок для дітей Служби у справах дітей ЛОВА; КЗ ЛОР будинок дитини № 2 «Мальви»; КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок інтернат», КЗ ЛОР «Буківський дитячий будинок інтернат»; Буський дитячий будинок «Добре серце»; Золочівський дитячий будинок «Рідний дім»; Приватний будинок БФ «Дитячі Стежинки»; НРЦ «Великолюбінський»; КЗ ЛОР «НРЦ-Мрія»; КЗ ЛОР «Підкамінська спеціалізована школа з поглибленою проф.підготовкою».

Довідково: Закладами інституційного догляду є загальноосвітні школи-інтернати; інтернати; навчально-реабілітаційні центри; будинки дитини; дитячі будинки; дитячі будинки-інтернати; навчально-виховні комплекси, у складі яких є групи, класи, відділення цілодобового перебування дітей; інші заклади цілодобового та довготривалого (понад три місяці) перебування дітей, у яких одночасно проживає більше ніж 15 дітей.

Переглядів: 0