Ростислав Замлинський привітав працівників туристичної галузі із професійним святом

У вівторок, 27 вересня, з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський і начальник управління туризму та курортів Роман Теребенець вручили нагороди працівникам туристичної галузі, які зробили вагомий внесок у її розвиток.

Подяки та почесні грамоти голови ЛОДА отримали 15 найкращих працівників галузі.

Під час зустрічі начальник управління туризму та курортів Роман Теребенець ознайомив присутніх із презентацією туристичної привабливості регіонів та туристичного бізнесу, яка розроблена для популяризації та збільшення кількості туристичних потоків.

Окрім того, відбулося підписання меморандуму про співпрацю між управлінням туризму облдержадміністрації та авіакомпанією Міжнародні авіалінії України.

Цього ж дня на площі Ринок відбулася й виставка, присвячена дням європейської пам’яті та Всесвітньому дню туризму. Відвідувачі мали нагоду ознайомитися з виставковими матеріалами про туристичні послуги різних районів Львівщини.

Новинкою виставки став проект "Відео 360", де кожен бажаючий, одягнувши віртуальні окуляри, мав можливість віртуально відвідати і ознайомитися з санаторно-оздоровчими та туристичними послугами Трускавця.

Довідково:

День туризму в Україні відзначається щорічно 27 вересня. Свято встановлено в Україні "…на підтримку ініціативи Державного комітету України по туризму…" згідно з Указом Президента України "Про День туризму" від 21 вересня 1998року.

Переглядів: 221