Родинам загиблих та постраждалих шахтарів на “Степовій” виплатять грошову допомогу з обласного бюджету

Родини гірників, загиблих на шахті "Степова", отримають по 100 тисяч гривень з обласного бюджету. Також додаткову грошову допомогу отримають і постраждалі шахтарі: що сильно травмувались – по 60 тис грн, із травмами середньої важкості – по 40 тисяч, із легкими травмами – по 20 тисяч.

Таке рішення сьогодні, 7 березня, ухвалили на сесії Львівської обласної ради.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, на сьогодні в опіковому центрі комунальної 8-ї міської клінічної лікарні перебувають 23 гірники.

"Я сподіваюся, що сьогодні-завтра шахтарі, які мають найлегші пошкодження, будуть виписані. Загрози життю жодному із постраждалих немає", - зазначив він.

Нагадаємо,  2 березня, у селі Глухів Сокальського району Львівської області на шахті "Степова" ДП "Львіввугілля" стався вибух метану. 8 гірників загинуло, більше 2 десятків з опіками різного ступеня важкості опинились в опіковому центрі комунальної 8-ї міської клінічної лікарні.