«Різдвяний конвой»: дітям Львівщини передали святкові дарунки

Четвертий рік поспіль у межах проєкту "Різдвяний Конвой" напередодні новорічних та різдвяних свят діти Львівщини отримують подарунки. 

Як повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис, обласною державною адміністрацією  у співпраці з громадською організацією «Народна самооборона Львівщини», громадською організацією «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл» та партнерами з Німеччини «WPKWeihnachtspackchenkonvoi gGmbH» реалізується на Львівщині проект «Різдвяний конвой».

«Цього року гуманітарний вантаж із святковими пакунками, які зібрали німецькі родини, цього року прибув до Львова 15 грудня. Родини у Німеччині зібрали 9000 пакунків з подарунками для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей з багатодітних сімей. Сьогодні 6000 подарунків, які були зібрані німецькими школярами та їх родинами передані працівниками служби у справах дітей облдержадміністрації представникам РДА, аби вони найближчим часом потрапили до дітей, які цього потребують», - зазначив Володимир Лис.

Також він додав, що дві тисячі різдвяних пакунків будуть передані у Центр допомоги сім’ям учасників АТО, де їх отримають діти учасників АТО та 1 тисячу подарунків спілці багатодітних родин.

1 / 1
Переглядів: 5