Ресурсний центр ГУРТ розпочинає реєстрацію заявок на отримання мінігрантів Meet and Code 2021

Організації громадянського суспільства (ОГС) можуть подавати заявки на отримання мінігрантів для проведення подій, що популяризують новітні технології.

Продемонструвати, наскільки цікавим є цифровий світ та надихнути дітей і молодь на його вивчення – головна мета європейської ініціативи Meet and Code.

Дедлайн першої хвилі подачі заявок – 30 липня 2021 року.

Хто може подаватись?

Заявки можуть подавати благодійні організації та громадські об'єднання, які внесені у реєстр неприбуткових організацій України. Розмір кожного окремого мінігранту – 9000 гривень. Кожна організація може подати декілька заявок і отримати до 3-х мінігрантів.

Важливо! У 2021 році на грантову підтримку зможуть претендувати винятково події, заплановані в онлайн-форматі.

Критерії відбору поданих заявок можна дізнатися за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/70121/

Довідково:

Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.