Релоковані підприємства запрошують взяти участь у Програмі безоплатних консультацій ведення бізнесу: деталі

Ініціатива може зацікавити власників та керівників мікро-, малого та середнього бізнесу.

Програма безоплатних консультацій ведення бізнесу передбачає надання індивідуальних консультацій в онлайн чи телефонному форматі, які допоможуть керівникам мікро-, малих та середніх підприємств проаналізувати виклики та можливості, визначити пріоритетні дії для свого бізнесу, знайти іноземних партнерів і встановити перспективні ринки для експорту.

Організатори планують надати консультацій з адаптації до умов війни мінімум 100 підприємцям. Ще 200 підприємств отримають консультації від Торгово-промислової палати України щодо експорту та пошуку нових ринків. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА з посиланням на KSE Graduate Business School / Київську школу економіки

Програма діє для власників та керівників мікро-, малого та середнього бізнесу, які:

- відновлюють свою діяльність на територіях, що зазнали значних руйнувань та впливу воєнних дій;

- є релокованими та які перемістилися в більш безпечні регіони та відновлюють роботу за межами звичного для себе місця;

- не змінювали своє місце розташування та адаптуються до нових реалій;

- втратили свій ринок та шукають нові шляхи виходу на експорт.

Перевагу надаватимуть компаніям, які розташовані в областях, що найбільше постраждали від військових дій, релокованим підприємствам, а також бізнесу, де працевлаштовані тимчасово переміщені громадяни.

Передбачають 3 етапи Програми:

  1. Подання заявки: знайомство з підприємством, оцінка викликів, протягом 2 днів надійде підтвердження про реєстрацію в проєкті та у випадку відповідності критеріям - підприємство отримає докладнішу анкету з діагностики;
  2. Індивідуальні консультації: безпосередні зустрічі (онлайн чи по телефону – за побажаннями підприємця), складання плану зміцнення бізнесу;
  3. 3 Впровадження змін та нетворкінг (протягом року планується зв’язок з експертами, підприємцям буде відкрито доступ до навчальних вебінарів).

Подати заявку на Програму необхідно за посиланням. Детальніше про Програму – тут.

«Повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для виробників. Війна зруйнувала налагоджені роками процеси, логістичні ланцюги. Територія Львівщина сьогодні – це своєрідних хаб як для релокованих підприємств, зокрема, що працюють в аграрній сфері так і для внутрішньо переміщених осіб, що знайшли роботу на базі діючих сільськогосподарських підприємств. Необхідно дбати про такі підприємства не лише фінансово, а й безпосередньо консультативно. Участь у Програмі   KSE Graduate Business School є неабиякою можливістю для отримання безкоштовних консультацій щодо ведення бізнесу», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, ініціативу реалізують за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансування Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW).

Переглядів: 0