Релоковані підприємства області запрошують до участі в опитуванні

Сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, з метою допомоги підприємствам, релокованим до Львівської області, ініціював опитування.

«Зважаючи на скасування імпортних мит та квот низкою країн-партнерів, експортна діяльність є одним з пріоритетних напрямків для збуту продукції, що дозволяє наростити виробничі потужності, зберегти та навіть збільшити кількість робочих місць, а також забезпечити надходження до бюджету», - зазначають у департаменті.

Відтак, результати опитування допоможуть зафіксувати основні проблеми та потреби для відновлення повноцінної експортної діяльності переміщених підприємств.

«Опитування дасть можливість виявити механізм допомоги у налагодженні нових контактів, виходи на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань, бар’єрів  та комунікація можливостей підтримки експорту з боку органів державної влади. Воно допоможе нам здійснювати промоцію українських товарів та послуг за кордоном та налагоджувати співробітництво і партнерство між українським та закордонним бізнесом»,-  додали у департаменті.

Пройти опитування можна за посиланням.

Додаткова інформація за тел.: + 38 (068) 143 04 42 e-mail: exportservice.loda@gmail.com, сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики ЛОВА.

Переглядів: 1