Рекомендації департаменту освіти і науки ЛОВА щодо проведення випускних у школах

У департаменті освіти і науки ЛОВА дали рекомендації щодо проведення випускних у школах Львівщини.

З кінця травня і до кінця червня триває сезон свят останнього дзвоника та випускних у школах та інших закладах освіти. У частині шкіл області вже завершили навчальний рік – або дистанційно, або з урочистостями для випускних класів, або ж з проведенням заходів на підтримку ЗСУ (флешмоби, благодійні ярмарки).

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска звернувся до випускників, їхні батьків та вчителів.

«Завершується непростий навчальний рік. Але цей навчальний рік кожен з нас, кожен з вас пройшов з гідністю і гордістю! Ті випробування, які випали на долю нашої країни у зв’язку з вторгненням російської федерації, зробили нас тільки сильнішими. Дякую, шановні вчителі, за те, що ви не тільки навчали учнів, дистанційно чи очно, але й за те, що опікувалися нашими громадянами – українцями, які потерпають від російської навали і переселилися в наші заклади освіти. Дякую вам за опіку і співчуття.

Дорогі випускники! Ваш випускний, ваш останній дзвоник ніхто не має права зіпсувати. У вас і у ваших вчителів достатньо креативності, творчості, щоб зробити справжнє свято. Адже, як недавно сказав мені один військовий: «Я воюю за те, щоб моя дитина, моя учениця, могла також закінчити школу і щоб їй урочисто вручили атестат про середню освіту».

Тому я звертаюся до керівників шкіл та інших закладів освіти, щоби провели короткі урочистості для випускників шкіл і в урочистій атмосфері вручили їм документи про освіту», – сказав Олег Паска.

У зверненні до батьків учнів директор департаменту освіти і науки закликав їх, при можливості, організовувати акції допомоги ЗСУ замість традиційних святкувань.

«Шановні батьки! Ті ініціативи, які раніше ви проявляли щодо проведення випускних вечорів, звичайно, вони є не на часі. Велике прохання до вас, якщо є зайві кошти, якщо ви хочете щось організувати, зробіть так, щоб це була просто акція допомоги Збройним Силам України. Тому що Збройні Сили України зараз на фронті, і вони захищають кожну дитину, кожного учня, кожного вчителя, нашу систему освіти, нашу країну, і ми зобов’язані робити все можливе, щоб допомагати нашій армії, нашим військовим!», – наголосив Олег Паска.

Він також побажав абітурієнтам успіху під час складання тестів.

«Тому бажаю вам, шановні випускники, гарно здати мультитести. Це справді нова форма. Вам випала така нагода – складати ЗНО у формі тесту. Мабуть, ті, хто завершуватимуть школу в наступних роках, вже не будуть складати незалежне оцінювання у паперовому форматі, а у вигляді тестування на комп’ютерах. Тому бажаю вам успіху, не хвилюйтеся, все у вас буде добре, тому що за вас всіх бореться наша армія. Тому що у вас є впевненість, тому що ми подолаємо з вами все і подолаємо ворога.

Слава Україні! Героям Слава! Успішного завершення навчального року!», – підсумував директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА.

Переглядів: 0