Реєстрацію на участь у панельних дискусіях Західноукраїнського Форуму Партнерства завершили

У п’ятницю, 2 грудня, на Львівщині відбудеться найважливіша подія року в економічному житті західної частини України - Західноукраїнський Форум Партнерства.

Місія цьогорічного заходу – створення середовища для побудови стійкого бізнесу в умовах воєнного стану.

Як інформують у відділі інвестиційної політики Львівської ОВА  реєстрацію на участь у панельних дискусіях вже достроково закрили.

Залишилось 200 місць на реєстрацію участі у експо зоні та B2B обговореннях. Реєстрація за посиланням.

Читайте також: Львів прийматиме головну економічну подію року для заходу України – Західноукраїнський Форум Партнерства

Нагадаємо, що в межах Західноукраїнського Форуму Партнерства відбудуться окремі потужні панельні дискусії, присвячені найактуальнішим темам сфери політики, економіки та бізнесу, виставка релокованих підприємств та франшизного бізнесу, виставка українських стартапів Startup Expo та експо-виставка ключових підприємств регіону та країни Business Expo. Також діятиме найбільша платформа для нетворкінгу та обміну досвідом представників бізнесу, влади та соціальної сфери.

Участь лише за обов’язковою попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, що Західноукраїнський Форум Партнерства - це щорічний захід, в межах якого цьогоріч порушать актуальні теми ведення та розвитку бізнесу в умовах війни, перспектив співпраці між державою та підприємцями.

Подія відбудеться за сприяння Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Німецького банку розвитку (KfW) та Міжнародної організації з міграції (МОМ) - Агентства ООН з питань міграції, в рамках проєкту «Розвиток МСП (мікро- та малих підприємств): економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу».

Більше за посиланням.

Переглядів: 0