Регбі, дзюдо, футзал і футбол: на Львівщині для вимушено переселених дітей провели відкриті тренування

У п’ятницю, 20 травня, у Львові на стадіоні “Юність” відбулось відкрите тренування з регбі для вимушено переселених дітей. Його провела гравчиня збірних України з регбі та хокею, тренерка Клубу ігрових видів спорту Наталія Козачук. Солодкі подарунки учасники заходу отримали від федерації регбі у Львівській області.

Це вже четверте відкрите тренування у Львові, яке управління молоді та спорту Львівської ОВА організовує спільно з Львівською обласною науково-педагогічною бібліотекою. Участь у тренуваннях беруть переселені особи з Київської, Луганської, Донецької, Харківської та Сумської областей.

Львівщина прихистила тисячі дітей, які бачили війну на власні очі. Тут вони почуваються у відносній безпеці. Але те, що їм довелось пережити, без сумніву, залишиться з ними надовго.  Ми вирішили спробувати допомогти їм трішки відновитись через спорт – у тренуваннях й грі, вони  мають змогу зосередитись на теперішньому моменті, знайти друзів на Львівщині, познайомитись з активним відпочинком. Наразі плануємо ще кілька тренувань з індивідуальних та командних видів спорту, – розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Раніше дітей познайомили з правилами гри у міні футбол, футбол та дзюдо. На кожному з занять на них чекали солодкі гостинці. Ті, хто поки планує залишатись на Львівщині, може розпочати безкоштовні тренування у спортивних школах та клубах області у тих видах спорту, які найбільше сподобались.

Відкриті тренування є частиною проекту «Сильні.Вільні», ініціюваного управлінням молоді та спорту Львівської ОВА. Заходи відбуваються як в обласному центрі, так і в громадах. Головна мета проекту – нагадати, що фізична активність та турбота про здоров’я на часі навіть тепер, а також допомогти внутрішньо переміщеним дітям познайомитись зі своїми ровесниками у громадах тимчасового проживання та знайти тут друзів через спільні ігри та перемоги.