Районні військові адміністрації ознайомились на практиці з державною реєстрацією договорів оренди на землю

Сьогодні департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації, за сприяння радників напряму земельної реформи Програми USAID з аграрного та сільського розвитку - АГРО, за участі представників Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, ГУ Держгеокадастру у Львівській області  було проведено zoom-нараду для районних військових адміністрацій щодо заповнення форми Книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану.

В межах заходу представникам РВА наочно продемонстрували внесення інформації  до Книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану щодо: договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих в оренду органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування; договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих в оренду постійними користувачами, емфітевтами; договорів про передачу права землекористування.

Представники РВА мали змогу отримати відповіді на всі запитання щодо державної реєстрації договорів на землю.

Матеріали zoom-наради (запис)  можна завантажити за посиланням.

Нагадаємо, що 29 квітня набрав чинності Наказ Мінагрополітики «Про затвердження форми книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану» від 11.04.2022 року № 219, яким затверджено форми для проведення державної реєстрації договорів землі. Такі Книги реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану ведуться районними військовими адміністраціями. Детальніше про наказ про старт реєстрації договорів тут.