Ракетна загроза, передача пожежних та вшанування воїнів: як минула доба на Львівщині

Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу у Львівській області – 22 травня о 03:49.

Була загроза ракетного удару з літаків стратегічної авіації з напрямку Каспійського моря. На Львівщині небезпека не справдилась.

«У деяких каналах інформування повідомляли про вибухи у нашій області – це брехня. Ще раз наголошую: заради свого спокою та безпеки, дбайте про інформаційну гігієну. Стежте та довіряйте лише офіційним джерелам інформації. Усе найважливіше про ситуацію на Львівщині я оперативно повідомляю у своїх соціальних мережах», - наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У селі Довге на Дрогобиччині відкрили пам’ятний знак – Борцям за волю України. Вшанували загиблих Героїв, які є вихідцями з Меденицької громади: Романа Бойка, Дмитра Боб'яка, Тараса Зозулю, Ігоря Ільчишина та Івана Юзефовича. У Сокалі до Дня Героїв, який відзначатимемо завтра, провели урочистий марш-похід. Колоною містом марширували чоти шкіл Сокальщини.

Три пожежні машини отримала Бродівська громада зі швейцарського міста Берн. Машини повнопривідні, обладнані сучасним устаткуванням. Зокрема мають резервуари для води та піни, власний генератор, обладнання для роботи у задимлених приміщеннях, висувні ліхтарі для покращення видимості на місці надзвичайної ситуації у темну пору доби.

«Це підсилення для рятувальників Бродівщини. Ресурси, які вивільнять завдяки цій допомозі, скерують на потреби наших захисників та захисниць. Отримали пожежні після візиту громадянки Швейцарії Анджели Перуккі на хутір Козаки у Станіславчицькому старостинському окрузі. Жінка приїхала в Україну як туристка, а повернулася як волонтерка. Настільки захопилась нашою державою та людьми, що почала вивчати українську мову. Після повернення додому вона звернулася до друзів у Швейцарії, відтак пожежна частина міста Берн погодилася подарувати автомобілі Бродівській громаді» , - розповів очільник області.

Переглядів: 4