Рада директорів на своєму третьому засіданні обрала голову та його заступника

Нещодавно створена рада директорів закладів загальної середньої освіти зібралась на своє останнє у цьому році засідання, аби обрати керівний склад, а також обговорити окремі деталі подальшої діяльності.

Відтак, більшістю голосів головою Ради обрали директорку Козівського ОНЗЗСО І-ІІІст. ліцею ім. М. Гаврилка Оксану Клепуц, а заступником - директорку Ліцею ім. Івана Пулюя Львівської міськоі ради Ірину Хміль.

Під час зустрічі директор департаменту Олег Паска презентував керівникам шкіл кращі освітянські практики в закладах освіти.

Також увага учасників зібрання зосередилась навколо сприяння Ради директорів у роботі тренінгових центрів, менторів яких підготували у межах проекту «Освітній Еверест».

«Один із основних факторів, від якого буде залежати наскільки освіта буде якісно реформована і відповідатиме запитам дітей та батьків, є розвиток вчителя. Впродовж року ми намагались об'єднати усі наші суб'єкти, які проводять підвищення кваліфікації вчителів. Триває реалізація кількох проектів, які скеровані на навчання та розвиток вчителів. Власне одним із таких проектів став «Освітній Еверест», тому важливо консолідувати зусилля і почути міркування членів Ради директорів, аби спільно розвивати цей проект», - розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Ірина Сислюк.

Створення тренінгових шкіл на базі опорних шкіл покликане  організувати допомогу вчителям шкіл своєї та сусідніх громад.

«Ми вирішили системніше підійти до розвитку вчителів, бо системні зміни до чогось мотивують. Акцент на тому, щоб тренінговий центр не був насаджений зверху, а базувався на реальних потребах вчителів. Тому в командах з підготовки тренерів були директори і їх заступники для системності. За рік проекту нам вдалось побачити ключові болючі точки: мусимо робити фокус на загально педагогічний та психологічний розвиток вчителя. Адже вчитель як предметник має диплом, тому акценти мають бути на інноваційні підходи та технології, які на нас тиснуть в реальному житті, а також на психологічні аспекти», - наголосила Оксана Клепуц.

Під час засідання Ради директорів обмінялись думками та пропозиціями щодо положення про тренінгові центри, а також провели дискусійну панель «Сучасне освітнє середовище: управлінський аспект».

1 / 13
Переглядів: 1