Питання діяльності дорадчих служб в Україні обговорили під час круглого столу

Сьогодні, 13 листопада, у межах проведення ІV Міжнародної агропромислової виставки “EuroAgro” стартував круглий стіл “Дорадчі служби – хто замовник послуг?”.

Учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

“Ми підтримуємо розвиток дорадчих служб і дуже важливо, щоб фермер зміг отримати фахову допомогу, звернувшись в цей орган. Зокрема, від консультації у аграрному секторі до написання проєктів. Cпільно з обласною радою ми ставитимемо питання, щоб цей напрямок успішно функціонував”, - зазначив Василь Лозинський.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська розповіла про діяльність Консультаційно-дорадчого центру створеного на базі департаменту.

“З початку року у Консультаційно-дорадчому центрі надали понад 250 консультацій, ми залучили понад 50 фахівців, які готові вам допомогти. Ми консультуємо щодо тваринництва, рослинництва, розповідаємо аграріям про програми обласного, державного бюджету. Також допомагаємо складати бізнес-плани, бо ми розуміємо, що отримання кредиту без правильних документів є неможливим, оскільки у нас правова країна, де працюють закони. Тому дорадчі служби на сьогодні є дуже необхідними”, – наголосила Юлія Шопська.

У межах зустрічі учасники обмінялись думками щодо покращення діяльності дорадчих служб в Україні.

Переглядів: 13