Пункти Незламності Дрогобиччини отримали ліки та теплі речі

Теплі ковдри, набір антисептиків, термопот для заварювання теплого чаю чи кави, сучасні буржуйки — все це передала Дрогобицька районна військова адміністрація на потреби Пунктів Незламності Дрогобиччини.

Напередодні, 15 грудня, перший заступник голови Дрогобицької РВА Роман Шлярп разом зі службовцями передали усі необхідні речі для обігріву та повноцінного функціонування Пунктів у гімназію № 17 у Дрогобичі, а також у Народний  дім ім. І. Франка, де вже діють Пункти Незламності  Дрогобицького району.

За словами першого заступника Дрогобицької РВА, усі ці речі стануть необхідними для того, щоб кожен, хто матиме потребу зміг прийти у Пункт, зігрітись, випити теплого чаю, а також підзарядити усі необхідні гаджети чи мобільні телефони в разі критичної ситуації у нашому районі.

Нагадаємо, що у Дрогобицькому районі Пункти Незламності діятимуть  у разі відключення світла більше ніж на 24 години. Ці Пункти стануть простором, де кожен почуватиме себе безпечно, тепло, а також зможе підзарядити усі необхідні гаджети, відтак довести ворогам, що нас не зламати навіть у найбільш критичних ситуаціях нашої країни.

Переглядів: 0