Приблизно 70 млн євро Львівщина отримала у вигляді різноманітної допомоги від благодійних організацій

Допомогу партнери та благодійники надавали у різному форматі: від їжі до готівкових коштів для ВПО.

70 млн євро – такою є приблизна сума, на яку Львівщина отримала різноманітну допомогу від благодійних організацій від початку повномасштабного вторгнення.

Про це розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький в інтерв'ю Lviv.Media.

«Це була різноманітна допомога, зокрема їжа, одяг, будівельні матеріали, кошти для ремонту гуртожитків, фінансова підтримка ВПО», – розказав очільник області.

Він наголосив на важливості такої допомоги у воєнний час, особливо для Львівщини, яка продовжує щодня приймати переміщених осіб.

«Це дуже велика підтримка, яка справді допомогла нам подолати гуманітарну кризу», – додав Максим Козицький.

Фото - ілюстративне.