Приблизно 30% усіх залучених сільгоспземель області припадає на Червоноградщину

Загалом громади Львівської області передали в оренду сільгосппідприємствам 2308 земельних ділянок, площею 10,7 тис га.

В Червоноградському районі за спрощеною процедурою територіальні громади передали в оренду аграріям приблизно 30% всіх залучених у воєнний час сільськогосподарських земель області, а саме більш як 3 тисячі гектарів.

Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

«В цілому громади Львівської області передали в оренду сільгосппідприємствам 2308 земельних ділянок, площею 10,7 тис га. За минулий тиждень залучили додатково приблизно 95 гектарів», - зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України від 24.03.2022 № 2145-IX на період дії воєнного стану громади можуть передавати в оренду комунальні сільськогосподарські землі за спрощеною процедурою, а саме без проведення земельних торгів терміном до 1 року.