При Стрийському Карітасі стартувала соціально-освітня волонтерська Академія «СОВА»

Участь у першому модулі взяли 30 учасників, які приїхали з різних куточків Стрийської єпархії УГКЦ.

Інформують у Стрийській РВА.

«Наше життя зараз дуже непросте, є війна, блекаути, постійні повітряні тривоги, багато такого, що засмучує та вириває зі звичного контексту життя. Звісно, нам цього не хочеться, ми хочемо комфорту, світла, тепла. Не хочемо, щоб нам на голову падали бомби і ракети, але це є. Щобільше, те, що ви тут зібралися, свідчить про те, що в такий час нам вдається не лише жити, але й служити своїм ближнім, потребуючим, власне, як волонтери, давати свою безкорисливу допомогу тим, хто її потребує», –звернувся до присутніх директор Стрийського Карітасу, отець Володимир Мамчин.

Учасники прослухали науки про волонтерство, служіння та лідерство і комунікацію лідерів, які провела керівниця відділу комунікацій Карітасу з Коломиї Христина Яковин.

​Попереду на учасників школи волонтерів чекає ще 8 модулів, на яких вони зможуть поглибити знання з духовних основ, комунікацій, фандрейзингу, волонтерського менеджменту та інших тем.

Зазначимо, що соціально-освітня волонтерська Академія «СОВА» – проєкт «Соціальне служіння УГКЦ» та діє за підтримки Renovabis та CNEWA Canada.

Переглядів: 1