При парафії св. Івана Павла ІІ РКЦ у Сокільниках відкрили наметову кухню для ВПО

Проєкт, реалізований при цій парафії, має на меті забезпечувати базові потреби людей, які потерпають від війни.

Учора, 8 березня, при парафії святого Івана Павла ІІ Римсько-католицької церкви (с. Сокільники Львівського району) відкрили наметову кухню для приготування обідів вимушено переміщеним особам.

Цей черговий проєкт з розміщення польової кухні для щоденного годування гарячою їжею вимушено переміщених осіб не лише в Україні, а й по всьому світу, реалізувала міжнародна компанія з облаштування польових кухонь, які працюють без палива та електрики Altruist Relief Kitchen (ARK).

Релігійна громада святого Івана Павла ІІ під керівництвом настоятеля отця Григорія Драуса від перших днів війни добром та опікою про потребуючих наближає нашу перемогу.

Проєкт, реалізований при цій парафії, має на меті забезпечувати базові потреби людей, які потерпають від війни.

Захід розпочався театральною містерією у виконанні вимушено переміщених діток, опісля відбулась спільна молитва за перемогу України у війні, освячення наметової кухні, офіційне відкриття та запалення вогню у печі. Одразу після відкриття кожен охочий зміг смачно пообідати.

Участь у відкритті взяли начальник відділу релігій та національностей департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Василь Дорош та координаторка проєкту «Соціальний супровід людей поважного віку з ВПО», волонтерка «Медико-психологічної допомоги» на Головному залізничному вокзалі Львова Олександра Янович.

Переглядів: 0