Процес створення університетських лікарень має пройти кілька етапів: МОЗ

У Міністерстві охорони здоров’я України обговорили створення університетських лікарень закладів вищої освіти.

Нарада щодо створення та діяльності  в Україні університетських лікарень відбулася за участі представників Міністерства, Національної служби здоров’я України, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У нараді також взяв участь директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Йшлося про законодавчі передумови, механізм, структуру та напрями діяльності цих лікарень. Також обговорили внесення відповідних змін до законодавства, отримання ліцензії та особливості реєстрації.

Щодо плану дій та інтеграції в програму медичних гарантій на 2023 рік, університетські лікарні мають пройти кілька етапів. А саме, затвердження положення про лікарню, аналіз з боку НСЗУ щодо можливості контрактування за пакетами медичних послуг та старт функціонування.

Університетська лікарня створюється з метою забезпечення освітнього процесу особам, які навчаються у закладах вищої освіти, підвищення кваліфікації медичних працівників, проведення наукових досліджень та надання спеціалізованої медичної допомоги.

Нагадаємо, що у Львові університетською лікарнею може стати Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті, на базі якої утворять державне некомерційне підприємство та буде можливість підписати договір з НСЗУ.

Переглядів: 1