Протези львівського виробництва конкурентні з іноземними зразками

Сьогодні, 7 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка ознайомився із роботою Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування.

Підприємство забезпечує протезно-ортопедичними виробами осіб з інвалідністю п'яти західних областей України: Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської та Рівненської, засобами для пересування – осіб з інвалідністю всієї України.

Олег Синютка оглянув зразки протезних виробів та засобів пересування для осіб з інвалідністю, а також поспілкувався із працівниками підприємства.

Зазначимо, предметом діяльності підприємства є виготовлення протезно-ортопедичних виробів (протези верхніх та нижніх кінцівок, ортези верхніх та нижніх кінцівок, корсети фіксуючі та коригуючі, взуття ортопедичне, дрібні протезні вироби за призначенням лікаря), засобів пересування для осіб з інвалідністю,  товарів народного споживання, виготовлення напівфабрикатів, що використовуються у протезно-ортопедичних виробах, інших  протезно-ортопедичних підприємств, надання різноманітних послуг.

На базі підприємства функціонує стаціонар первинного та складного протезування, розрахований на  24 ліжка з ліжкофондом 7920 ліжкоднів.

Двадцять три  моделі  колясок  забезпечують потреби осіб з інвалідністю різних вікових категорій: дорослих, підлітків, дітей. Всього за 2017 рік виготовлено 900 шт. крісел колісних. Проектна потужність підприємства на 2017 рік становила 26 000 пар ортопедичного взуття, 13 100 одиниць  протезно-ортопедичних виробів, 13 800 одиниць крісел колісних (інвалідних візків)

Станом на 01.01.2018 року в медичному відділі підприємства перебуває на обліку 69 661 особа (по Львівській області 39 065 осіб).

Переглядів: 176