Проїзд на автодорогах Львівщини забезпечено: дорожні служби працюють у штатному режимі

У період  з 06:00 год понеділка, 2 січня, до  05:00 год вівторка, 3 січня, на автомобільних дорогах загального користування Львівщини працювало 60 одиниць спеціальної техніки для очищення шляхів від снігу та обробки протиожеледними засобами. Дорожні служби використали 660 т піщано-соляної суміші. Зараз дорожники працюють в штатному режимі.

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Зазначимо, синоптики на 3 січня по всій території області прогнозували сильну хмарність, часом невеликий сніг; на дорогах ожеледицю; вітер 5 – 7 м/с;  температуру повітря упродовж доби 1 – 3 морозу.

Також нагадують: у зимовий період на дорогах області діють пункти відстою для великовантажного транспорту. З їх переліком можна ознайомитися тут.