Проєкт «Діти для дітей»: жителі Львівщини можуть підтримати маленьких пацієнтів лікарень області

Школярі збиратимуть іграшки для «Коробок хоробрості», які розміщені у дитячих лікарнях. Вміст цих коробок – маленькі винагороди за мужність для діток.

Організатор проєкту – Благодійний фонд «Крила надії». У БФ зазначають, що «Коробка хоробрості» – це чудо-інструмент, здатний заспокоїти дитину перед уколом чи іншою болючою процедурою. Щодня після процедур дітки дістають по одній іграшці в якості втішного призу за виявлену сміливість і терпіння під час болючої процедури. Таким чином, увага малюків фокусується не на уколах і крапельницях, а на радості.

Долучитись може кожен охочий. Потрібно лише придбати невеличкі іграшки і надіслати їх сюди – Львів, відділення Нової Пошти № 5, БФ «Крила надії», +380673232550.

Перелік іграшок можна переглянути тут. Доєднатися до акції можуть представники офісу або дитячого закладу – деталі. Фінансово підтримати проєкт можна за посиланням.