Програми за підтримки Європейського Союзу реалізовуватимуть на Львівщині

Сьогодні делегація з Львівщини на чолі з очільником області Олегом Синюткою зустрілася із Послом ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі.

Під час зустрічі обговорили питання реалізації проектів на Львівщині у межах програм міжнародної технічної допомоги ЄС. Співпраця стосується кількох напрямків: освіти та культури, місцевого самоврядування, розвитку економіки та допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Сторони також домовилися про співпрацю в культурній сфері у межах програми «Креативна Європа».

Очільник області передав листи послу ЄС з проханням підтримки проектних ініціатив на території Львівщини, зокрема пролонгацію проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у межах програми реформи децентралізації.