Програму державної підтримки аграріїв продовжили до 30 листопада

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів.

Уряд прийняв рішення продовжити до 30 листопада поточного року термін реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн гривень) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів.

Перші можуть отримати – 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі – 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

«Скористатися програмою можуть громадяни України і юридичні особи, засновниками яких є виключно фізичні особи — громадяни України, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Нагадуємо, що за опрацьованими вересневими заявками в межах програми підтримки 562 малих агровиробників Львівської області отримали близько 50 млн грн безповоротної допомоги.

У разі виникнення додаткових питань, кожен користувач аграрного реєстру може звернутися до працівників департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх) або зателефонувати за конт. номером – 096-000-53-76 (Тарас), де вас проконсультують та за потреби нададуть практичну допомогу.

Переглядів: 0