Продовольча безпека в Україні: ФАО надала насіння картоплі малозабезпеченим сільським сім’ям

Продовольча та сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй (ФАО) надала насіннєвої картоплі для 17 тисяч 700 домогосподарств у 10 областях України. Мета - забезпечити продовольчу безпеку та підтримку малозабезпечених сімей у сільській місцевості.

Близько 15 тонн насіннєвої картоплі доставили для 300 домогосподарств Львівщини на території п’яти територіальних громад.

Така акція відбулась у межах кампанії, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації.

Надання допомоги здійснювалось у тісній співпраці з місцевою владою, партнерами-виконавцями та органами місцевого самоврядування. На Львівщині партнером-виконавцем ФАО виступає ГО «Львівська аграрна палата».

«Завдяки співпраці з ФАО ми доставили насіннєвої картоплі до територіальних громад у Львівській області, які приймають внутрішньо переміщених осіб. Важливо, що така організація, як ФАО, справді допомагає людям, і сьогодні вона особливо допомагає тим, хто займається вирощуванням сільськогосподарських культур, бо одне із завдань ФАО – забезпечити виробництво харчових продуктів безпосередньо на місцях. Кожна сім'я або домогосподарство, що складається в середньому з 2,6 особи, отримала набір із 50 кілограм насіннєвої картоплі, з яких можна зібрати восени близько 600 кілограмів картоплі», – сказав Ігор Вуйцик, голова управи Львівської Аграрної палати.

Довідково. ФАО працює в Україні з 2003 року, і після початку війни організація розробила та оновила свій План швидкого реагування за посиланням  https://cutt.ly/UHUC9jQ для надання сільськогосподарської допомоги та забезпечення продовольчої безпеки найбільш постраждалих від конфлікту осіб.

Переглядів: 2