На Яворівщині стартувала приписка громадян до призовних дільниць

Військовий комісар Яворівського РВК видав наказ «Про приписку громадян до призовної дільниці», згідно з яким, на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», з 3 січня до 31 березня 2017 року здійснюється приписка до призовної дільниці Яворівського району громадян 2000 року народження.

4 січня  військовий комісар Яворівського РВК підполковникАндрій Андріяш повідомив, що явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, які постійно або тимчасово проживають на території Яворівського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

«Усі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Яворів, вул. Львівська, 2, Яворівський РВК, в точно визначений для них час, маючі при собі документи, що вказані в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 1 березня 2017 року, маючі при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, якім необхідно пройти приписку до призовних дільниць на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку у районний військовий комісаріат», – інформує IA ZIK військового комісар Яворівського РВК, підполковник Андрія Андріяш.

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/01/04/na_yavorivshchyni_startuvala_prypyska_gromadyan_do_pryzovnyh_dilnyts_1020269

Переглядів: 375